PROMOCJE

Sekrety wygody i komfortu

Sekrety wygody i komforu...

odpowiedni dobór materiałów charakteryzujących się dobrą amortyzacją, połączony z wiedzą i badaniami specjalistów  od stóp, pozwala stworzyć obuwie, które doskonale chroni stopy.

Wyselekcjonowane w naszym sklepie buty aktywnie ćwiczą stopę, stymulują jej naturalne działanie i procesy wzmacniające.

Wszystkie  buty zostały zaprojektowane i przetestowane pod kątem oddziaływania stopy, butów i ciała na siebie, po to, by poprawić postawę oraz ułatwić chodzenie, eliminując ból i niewygodę.

Uaktywniają krążenie krwi, pobudzają rozwój mięśni, nawet tych, które w normalnych warunkach pozostają bierne. Co więcej, ta specyficzna, miejscowa stymulacja działa na nogę jako całość.

To gimnastyka dla Waszych stóp!

Wszystkie modele  butów zaprezentowane na tych stronach, zostały stworzone aby utrzymać Wasze stopy i Was w dobrej  kondycji.

Specjalna technologia wkładek wypracowana przez Scholl'a  i jej zastosowanie w podeszwie, tworzy dla naszych stóp idealne podłoże. To dzięki temu nasze stopy wolniej się męczą w niekorzystnych dla nich warunkach.

  Technologia wkładek w podeszwie buta  sprawia, że  są one tak przyjazne dla stóp!

W zależności od preferencji użytkowników Scholl stosuje w swoim obuwiu następujące rozwiązania technologiczne:

Adapta - daje oparcie dla stóp, tam gdzie potrzeba. Uwzględnia naturalne kontury stopy. Podpiera łuk poprzeczny i podłużny stopy. Zawiera wałek podpalcowy zapobiegający przesuwaniu się stopy do przodu. Głęboka miseczka na piętę i zdolności amortyzacyjne tworzą wyważoną podporę w każdej sytuacji. Wynikiem jest obuwie o jakim marzysz. Adapta - tak jak chciała natura.

Back Guard - kuracja bólu krzyża zaczyna się od pięty. Amortyzuje kroki dzięki poduszce buforowej w obcasie, która absorbuje wstrząsy towarzyszące chodzeniu. Odciąża to plecy, pozwalając uniknąć bólu krzyża. Działa nie tylko na piętę, ale na całą powierzchnię stopy. Wkładka oparta jest na naukowym modelowaniu i zachowuje właściwe proporcje między elastycznością a usztywnieniem.
Massage - masując zapobiega zmęczenu. Właściwy komfort zapewnia dzięki specjalnie żeberkowanej powierzchni, która masuje stopy podczas chodzenia. Karbowana podeszwa poprzez miejscową stymulację uaktywnia krążenie krwi. Pobudza to rozwój mięśni, działając na nogę jako całość. Perforacja ułatwia także cyrkulację powietrza, chłodząc zmęczone stopy.
Gelactiv - zadaniem żelowej wkładki jest amortyzacja wstrząsów. Elastyczny żel bardzo dobrze pochłania energię nacisku w miejscach największych przeciążeń, tj. pod palcami i piętą. Chodząc w tych butach czujesz „żelowy dywan" pod stopami.
Memory Cushion - nigdy nie zapomina o miękkości. Gwarantuje równomierne, właściwe rozłożenie wagi, redukując nacisk w strefach najbardziej podatnych na ból. Wkładka zapamiętuje swój pierwotny kształt, do którego powraca po zdjęciu butów. Zapewnia to stałe, właściwe ułożenie stopy. Posiada zdolności amortyzacyjne.
Soft Step - swoją budową przypomina strukturę plastra miodu. Dzięki swojej lekkości i elastyczności reaguje na każdy ruch stopy, zapewnijąc jej najwyższa wygodę. Przepływ powietrza pomiędzy 3-ma warstwami wkładki pomaga stopom oddychać.

Removable - to  korkowa, profilowana  wkladka, która wspiera łuk poprzeczny i podłużny stopy. Małe otwory we wkładce pełnią rolę kanałów wentylacyjnych, którymi krąży powietrze chłodzące stopy. Po wyjęciu z buta wkładkę można łatwo przetrzeć wilgotną szmatką, bez koniczności moczenia całego buta. Można również zastąpić ją swoją indywidualnie dopasowaną wkładką.

Exercise - to w pełni wyposażona sala gimnastyczna  dla każdej części stopy. Kształt podeszwy został zaprojektowany osobiście przez Dr Scholl'a. Specjalnie wyprofilowne bukowe podłoże zmusza stopę do większej ilości ćwiczeń niż chodzenie boso. Wzmacnia mięśnie pomagając stopie wrócić do kształtu stworzonego przez naturę.

 

ESC S.A. Aplikacje internetowe